Ile kosztuje uchwyt do telewizora ?

uchwyt tv

Rosnące koszty życia sprawiają, że z każdym dniem większą uwagę zwracamy na swoje wydatki. Zaczynamy selekcjonować je i dzielić na grupy o różnym stopniu ważności. Do której z grup należy przypisać uchwyt do telewizora ? Czy jego zakup wiąże się z wysokimi kosztami? Jakie ceny są rozsądne, kiedy sklep sprzedaje uchwyty na telewizor w różnych kwotach? Wybór taniego wieszaka na tv nie zawsze jest zalecany. Pamiętać trzeba o tym, że uchwyt ma do wykonania bardzo ważną rolę, którą jest podtrzymywanie urządzenia telewizyjnego. Współczesne telewizory, pomimo że płaskie to jednak mogą ważyć około 20 do 30 kg. Wbrew pozorom nie jest to mało. Dobrze wykonany uchwyt do telewizora LCD lub LED musi charakteryzować się kilkoma ważnymi cechami.

Pierwszą z nich jest sztywność. Niedopuszczalne są sytuacje, kiedy kupiony przez nas uchwyt zacznie się wyginać pod ciężarem telewizora. Jest to sygnał, że czym prędzej trzeba go reklamować, zanim nie doszło jeszcze do poważniejszych uszkodzeń. Solidny uchwyt do telewizora wykonany jest ze stopów metali. Odpowiednio dobrane proporcje i receptury produkcji gwarantują, że uchwyt jest w stanie przenosić nawet 200 kg obciążeniem, przy czym nie będzie kosztował więcej niż 120 złotych.

Droższe są natomiast uchwyty do telewizora z możliwością regulacji kąta obrotu. Wynika to z obecności dodatkowych głowic. Cena takich produktów może osiągać poziom około 250 złotych wzwyż. Na taki uchwyt warto zdecydować się wówczas, gdy chcemy dowolnie regulować pochyleniem telewizora w naszym mieszkaniu.

0 comments on “Ile kosztuje uchwyt do telewizora ?Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>