Montaż sufitowy monitorów LCD/LED

LC-U4R2020C-instalMontaż sufitowy monitorów LCD/LED należy realizować w oparciu o specjalne uchwyty. Dlaczego? Przede wszystkim tylko profesjonalne uchwyty sufitowe do monitorów są w stanie zagwarantować optymalny poziom bezpieczeństwa dla instalowanych ekranów, a także zapobiec przypadkowemu upadkowi monitora na osobę stojącą bezpośrednio pod nim (bardzo ważne w przypadku montażu w obiektach użyteczności publicznej).

Ciekawą propozycją na bezpieczny i wygodny montaż monitora pod sufitem jest uniwersalny uchwyt sufitowy do monitorów LC-U4R 20/20C. Charakteryzuje się on solidną konstrukcją o udźwigu do 30 kg oraz możliwością swobodnej regulacji położenia ekranu monitora. Dzięki uchylno-obrotowej konstrukcji, uchwyt monitorowy LC-U4R 20/20C pozwala na optymalne dopasowanie położenia ekranu monitora do kierunku i wysokości wzorku użytkownika. Wyposażony w wysięgnik o regulowanej długości (1050 – 1620 mm) nadaje się do zastosowania zarówno w niskich, jak i wysokich pomieszczeniach.

LC-U4R2020C-1

Należy także zaznaczyć, że jest to uchwyt uniwersalny, który dzięki otworom montażowym w standardzie VESA, pasuje do większości monitorów o przekątnej od 23 do 37 cali. Uchwyt do sufitowego montażu monitora LC-U4R 20/20C posiada stylowe wykończenie w kolorze czarnym. W komplecie z uchwytem znajdziemy niezbędne akcesoria montażowe.

0 comments on “Montaż sufitowy monitorów LCD/LEDAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>