Uchwyty do monitorów LCD i LED

MA2615Firma Vivanco słynąca z produkcji wysokiej jakości akcesoriów Audio/Video, w tym przede wszystkim uniwersalnych uchwytów montażowych, stworzyła funkcjonalny uchwyt do monitorów LCD i LED w wersji MA2615 30669 TITAN 2, który dzięki przemyślanej konstrukcji jest w stanie sprostać oczekiwaniom szerokiego grona odbiorców.

Na początku należałoby zaznaczyć, że uchwyt monitorowy w wersji MA2615 jest produktem uniwersalnym, który z powodzeniem możemy wykorzystać do ściennej instalacji większości monitorów o przekątnej od 10 do 26 cali. Maksymalną łatwość w dopasowaniu uchwytu do konkretnego modelu monitora zapewniają otwory montażowe w standardzie VESA.

MA2615_1
Największą jednak zaletą uchwytu do monitorów Vivanco MA2615 jest możliwość optymalnego dopasowania położenia ekranu do kierunku, wysokości i odległości wzorku widza. Pozwala na to uchylno-obrotowa konstrukcja z ramieniem, dzięki któremu możliwa jest regulacja dystansu ekranu od powierzchni ściany w zakresie od 75 do 330 mm. Uchwyt TV z podwójnym ramieniem Vivanco MA2615 oferuje także blokadę pochylenia, wbudowaną poziomicę oraz zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych. Dzięki solidnej konstrukcji zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla ekranów o wadze do 15 kg.

0 comments on “Uchwyty do monitorów LCD i LEDAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>