Uchwyty ścienne do monitorów i TV LED

LC-U8S_32-55C-instalUchwyty ścienne do telewizorów LED charakteryzują się płaską konstrukcją, dzięki której możliwy jest montaż telewizorów w minimalnej odległości od ściany. Tylko specjalistyczne uchwyty do TV LED są w stanie sprawić, że zamocowany na ścianie telewizor będzie wyglądał niczym prawdziwy obraz.

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości uchwytu TV LED w atrakcyjnej cenie, to uniwersalny uchwyt do telewizora LC-U8S 55C Flat jest idealną propozycją. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji (regulowane ramiona z otworami montażowymi), uchwyt do płaskich telewizorów LC-U8S 55C Flat może współpracować z szeroką gamą odbiorników telewizyjnych posiadających ekrany o przekątnej od 32 do 55 cali. Z kolei jego niski profil pozwala na bezpieczny montaż telewizora w odległości zaledwie 25 mm od powierzchni ściany.

LC-U8S_32-55C

Kolejnym atutem mocowania do TV LC-U8S 55C Flat jest udźwig do 40 kg. Konstrukcja prezentowanego uchwytu jest odporna na odkształcenia i złamania, dzięki czemu gwarantuje optymalne bezpieczeństwo dla większości ekranów o przekątnej do 55 cali. W komplecie z uchwytem znajdziemy niezbędne akcesoria do montażu ściennego telewizora.

0 comments on “Uchwyty ścienne do monitorów i TV LEDAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>