Ultra płaskie uchwyty do ekranów LED

30038Przedstawiamy najprawdopodobniej najbardziej płaskie uchwyty do ściennego montażu telewizorów LED większości producentów. Uchwyty do TV LED z serii Ultra Slim 200 (30039) marki Vivanco zostały stworzone z myślą o montażu telewizora w możliwe jak najmniejszej odległości od powierzchni ściany, dzięki czemu mocowane przy ich pomocy telewizory wyglądają niczym jak prawdziwe obrazy.

Uchwyty telewizyjne LED Vivanco Ultra Slim 200 wykonano z wyjątkowo wytrzymałego aluminium, które bez problemu wytrzymuje obciążenie do 25 kg. Dzięki niezwykle płaskiej konstrukcji pozwalają na bezpieczny montaż telewizorów w odległości zaledwie 4,5 mm od powierzchni ściany. Uchwyty do telewizorów LED Ultra Slim 200 wyposażono w otwory montażowe w standardzie VESA, dzięki czemu można je stosować do ściennej instalacji ekranów o przekątnej do 47 cali (119 cm).

30038_2
Kolejnym atutem wieszaka ściennego Ultra Slim 200 jest zintegrowana poziomica, która w dużym stopniu ułatwia samodzielny montaż uchwytu. Całość wyróżnia się także niezwykle dokładnym wykończeniem w kolorze czarnym.

0 comments on “Ultra płaskie uchwyty do ekranów LEDAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>