Uniwersalne stojaki biurkowe do monitorów

LC-UB223PROUniwersalne stojaki biurkowe do monitorów LCD/LED z serii LC-UB 223 PRO zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym montażu dwóch monitorów. Dzięki przemyślanej konstrukcji o nowoczesnym wzornictwie, uchwyty biurkowe do 2 monitorów LC-UB 223 PRO są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, takich jak: graficy komputerowy, programiści, analitycy giełdowi, itp. Warto także zaznaczyć, że uchwyty do biurka do monitorów to obecnie najlepszy ze sposobów na optymalne wykorzystanie przestrzeni na biurku.


Podstawową zaletą uchwytu do biurka LC-UB 223 PRO jest możliwość swobodnej regulacji położenia każdego monitora. Dzięki tej właściwości z łatwością dopasujemy ekrany monitorów do własnych potrzeb i zapewnimy sobie optymalne środowisko pracy. W przypadku uchwytu biurkowego do monitorów LC-UB 223 PRO możliwa jest regulacja obrotu, pochylenia oraz odległości ekranów od wzorku użytkownika. Dużym atutem jest także funkcja PIVOT (komfortowe oglądanie krajobrazów i portretów) oraz odporna na zgięcia i złamania konstrukcja o łącznym udźwigu do 20 kg (maksymalna waga monitora 10 kg).

LC-UB223PRO-schem
Pozostałe zalety użytkowe stojaka biurkowego do monitorów LC-UB 223 PRO to: uniwersalny rozstaw otworów montażowych VESA (pasuje do ekranów o przekątnej od 13 do 23 cali), zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych, wygodny montaż do krawędzi blatu (imadło o regulowanym rozstawie szczęk) oraz nowoczesne wzornictwo.

0 comments on “Uniwersalne stojaki biurkowe do monitorówAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>